Regulamin pobytu w Agroturystyce Pod Srebrną Górą

Gość dokonując rezerwacji jednocześnie akceptuje warunki tego regulaminu.

1.
Doba hotelowa
rozpoczyna się o godz. 14.00 w dzień przyjazdu i kończy się o godz. 12.00 następnego dnia. Istnieje możliwość wcześniejszego zakwaterowania się po wcześniejszym ustaleniu tego z Wynajmującym.

2.
Przyjmujemy gości do godziny 22.00 w dzień przyjazdu.

3.
Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00 ? 7:00.

4.
Dokonanie rezerwacji wymaga wpłaty zadatku w wysokości 30% ceny całego pobytu. Pozostałą kwotę gość zobowiązany jest wpłacić w dniu przyjazdu.

5
Gość zobowiązany jest do zapłaty ustalonej kwoty za pobyt nawet jeśli z przyczyn niezależnych od Wynajmującego przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu.

6.
W budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Palenie tytoniu możliwe jest w wyznaczonych miejscach na zewnątrz budynku.

7.
Pobyt Gości ze zwierzętami jest akceptowany. Prosimy o wcześniejszą informację.

8.
Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się oczko wodne, w którym obowiązuje całkowity zakaz kąpieli.

9.
Aneks kuchenny znajdujący się przy pokojach 1, 2 i 3 jest do dyspozycji gości bezpłatnie.

10.
Na terenie gospodarstwa znajduje się bezpłatny parking niestrzeżony.

11.
Goście powinni niezwłocznie zawiadomić gospodarzy o powstaniu lub zauważeniu szkody w gospodarstwie. za usterki powstałe z winy Gościa oraz osób i zwierząt znajdujących się pod Jego opieką będzie pobierana adekwatna rekompensata pieniężna.

12.
Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości

13.
Liczba osób przebywająca w apartamencie lub pokoju jest ograniczona do liczby zgłoszonej przy rezerwacji. Jeśli liczba osób jest większa niż podana przy rezerwacji, Wynajmujący ma prawo zażądać dodatkowej opłaty.

14.
Gość zobowiązany jest do korzystania z powierzonego mu mienia w sposób zgodny z jego przeznaczeniem, dbać o czystość i porządek oraz pozostawić je w należytym stanie z chwilą wyjazdu.

Menu