Galeria - nasza agroturystyka i otoczenie

Ogród dostępny jest dla wszystkich Gości. Znajduje się tu miejsce do grillowania z chatą, plac zabaw, miejsce do gry w piłkę lub badmintona, mały stawik oraz wiele zakątków do zaszycia się z książką :) Możesz odpoczywać po długich wycieczkach po Górach Kaczawskich i Karkonoszach lub cały dzień leniuchować! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla najmłodszych mamy plac zabaw, w którym znajdą huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownicę, zabawki i trampolinę. Jest dużo miejsca do biegania i zabawy. Nasz bezpieczny plac zabaw oddalony jest od drogi.

Nasz ogród to także część w którym uprawiamy warzywa i owoce. Dzięki temu dla naszych Gości mamy zawsze świeże warzywa i owoce. Wokół naszego gospodarstwa rozciągają się pola i łąki na których wypasamy nasze zwierzęta gospodarskie oraz krowy.

Ponad łąkami znajduje się Srebrna Góra, z której rozpościerają się piękne widoki na okolicę. Widać Góry Kaczawskie i Karkonosze, Śnieżkę i Śnieżne Kotły. Wieczorami można podziwiać zachody słońca a dla tych, którzy lubią wstawać wcześnie rano… mamy piękne wschody słońca :)
W niewielkiej odległości sąsiadujemy z już legendarną Górą Szybowcową. Widać z niej całą Kotlinę Jeleniogórską, Sudety, Góry Kaczawskie czy Góry Izerskie. A widoków nie ma co opisywać…. trzeba je zobaczyć!

Nasz ogród

Plac zabaw

Ogród warzywny

Apartament nr 1

Apartament nr 2

Pokój nr 1

Pokój nr 2

Pokój nr 3

Menu