Nasza domowa kuchnia - naturalne, zdrowe posiłki

Posiłki w naszej agroturystyce oparte są o naturalne, zdrowe produkty pochodzące bezpośrednio z naszego gospodarstwa a także od lokalnych dostawców.

Od zawsze uprawiamy warzywa i owoce w naturalny, zrównoważony sposób, używając organicznych nawozów. Wiele uwagi poświęcamy także naszym zwierzętom gospodarskim. Kury mają swój własny ogród w którym mogą biegać i grzebać w ziemi do woli, krowy pasą się na dużych łąkach przylegających do naszego gospodarstwa :).

Dzięki temu w 2004 roku otrzymaliśmy certyfikat Agro Bio Test, potwierdzający najwyższe standardy w produkcji i przetwarzaniu produktów zdrowych i ekologicznych. Takie właśnie produkty trafiają z naszego ogrodu na Wasze talerze podczas śniadań, obiadów czy kolacji.

Zdrowe i naturalne jedzenie w agroturystyce

Uwielbiamy bawić się smakami zachowując przy tym tradycję. Gotujemy z pasją, zdrowo i naturalnie. Chcemy robić i robimy różnicę. Naturalny, dobry smak świeżych i pachnących warzyw oraz owoców obroni się zawsze sam. Chcemy aby każdy z naszych Gości znał różnicę i wiedział jak smakują prawdziwe wiejskie potrawy. Świeże mleko, naturalne sery, prawdziwy chleb na zakwasie z pieca chlebowego, świeże bułeczki i drożdżóweczki z pieca na śniadanie czy kolację zostawiają na długo kulinarne wspomnienia.

Nasze domowe wypieki
Niesamowity smak i wszędobylski zapach cynamonu. Idealne do porannej kawusi :)

Wszystkie posiłki podajemy w naszej jadalni

Nasza jadalnia znajduje się na parterze. Prowadzą do niej dwa wejścia z zewnątrz oraz wejście bezpośrednio z piętra.

Jadalnia to dwa pomieszczenia. W większych z nich znajdują się duże stoły rodzinne. Dla każdego starczy miejsca :) W tym pomieszczeniu dostępne są także dwie toalety.

Drugie pomieszczenie jest mniejsze, bardziej kameralne. Tam znajduje się także mniejszy stolik z krzesłami w przytulnym kąciku, gdzie można zaszyć się nie tylko na śniadanie ale także później, z książką i kawusią oraz czymś słodkim :) Szczególnie w dni, kiedy pogoda niezbyt dopisuje.
To pomieszczenie połączone jest również z kuchnią. Oba pomieszczenia, duża i mała sala połączone są przejściem. Do małej sali prowadzi również wejście z zewnątrz.

Poznaj ceny naszych posiłków

Zobacz jak wygląda nasza jadalnia

Większa część jadalni. Tu dostępne są duże stoły oraz dwie toalety. Jadalnia zawsze otwarta jest dla naszych Gości.
Większa sala z dużymi, rodzinnymi stołami. Drzwi prowadzą do kolejnego pomieszczenia z zakątkiem do siedzenia i schodami na pierwsze piętro do pokoi.
Drugie pomieszczenie jadalni z mniejszym stołem, w małym zakątku. Po prawej drzwi prowadzą na zewnątrz.
Jedno z wejść do naszej jadalni. Prowadzi do mniejszej sali z kuchnią.
Menu